pohádka pohádka kostička kostička barvicka kaminek z kaminek m cerveny balonek zluty balonek modry balonek koralek oranzovy koralek cerveny koralek zeleny
menu1menu2menu3menu4menu5menu6menu7

Lyžování s Lemurem

Program je zaměřen na výuku lyžování pro žáčky mateřských škol. Cílem programu je seznámení dětí se základy sjezdového lyžování, osvojení si nových dovedností v závislosti na předchozí úrovni malého lyžaře (začátečník, mírně pokročilý, pokročilý) a vytvoření kladného vztahu ke sněhu a zimním sportům obecně. Výuka probíhá skupinovou formou v kolektivu stejně starých kamarádů, s využitím vhodných didaktických pomůcek, průpravných cvičení
a her, tak, aby se pro Vaše dítě stalo lyžování především zábavou.

Ski areál
Ski areál Fajtův kopec byl vybrán na základě vhodných podmínek pro výuku dětí z MŠ (cvičná louka, provazové vleky, dostatek prostoru, zázemí), přístupu provozovatele areálu a dobré dojezdové vzdálenosti (autobusem po dálnici 30 min.). Areál má kompletní zasněžovací systém a rolbu, k dispozici jsou přenosné dětské vleky, pro pokročilé pak kotva s přepravní kapacitou 1000 osob za hodinu. Přímo v areálu je parkoviště, děti tak mohou z autobusu rovnou na svah.

Jak kurz probíhá?
Autobus s instruktory vždy přijede až k naší školce (cca v 8.00), kde také převezmeme děti, které již budou připraveny oblečené. Následuje odjezd do lyžařského areálu, kde probíhá 2 hodinový výukový blok, proložený krátkou přestávkou s občerstvením. Po ukončení výuky jsou děti odvezeny zpět do školky. Výuka probíhá 1x týdně po dobu 6 týdnů. Dětem bezplatně zapůjčí Lemur helmu i vestičku, v průběhu výuky je zajištěn přísun teplých nápojů.

Věk
Kurz je určen pro děti od 4 let (mladší po domluvě).

Lyžařská úroveň
Začátečníci, mírně pokročilí, pokročilí (viz přihláška).

Forma
Skupinová výuka (začátečníci – max. 4 děti ve skupině, pokročilí – max. 6 dětí ve skupině).

Vybavení
Pokud nemáte vlastní lyže a lyžáky, můžete si je zapůjčit od Lemura za 100,- Kč na jeden výukový den, tedy 600,- Kč na celý program.

Úrazové pojištění
Ke kurzům pro mateřské a základní školy nabízí Lemur ve spolupráci s pojišťovnou Kooperativa zvýhodněné úrazové pojištění. Toto pojištění se vztahuje na účast na kurzech pořádaných Lemur VSA s.r.o. včetně dopravy. Jedná se o doplňkové úrazové pojištění, které nenahrazuje základní zdravotní pojištění. Toto pojištění si můžete objednat v přihlášce.

Termín
Kurz začíná 13. ledna, délka kurzu 6 týdnů. Vždy v pátek od cca 8:00 do 11:50 včetně dopravy.
13.1., 20.1., 27.1., 3.2., 10.2., 17.2.2017


Komentáře nejsou povoleny.

Copyright © 2012 * Všechna práva vyhrazena * skolka-rosice.cz * Mateřská škola Zámecká Rosice